miercuri, 24 noiembrie 2010
Piesa noua ''Tara in care eram,,
Astazi la ora 14:55 sa lansat hitul tara in care eram.Este o melodie putin mai trista dar eu cred ca caracterizeaza pe toti oamenii eu am creato.Deci pa pa
Abonați-vă la:
Postări (Atom)