skip to main
|
skip to sidebar
miercuri, 24 noiembrie 2010
Piesa noua ''Tara in care eram,,
Astazi la ora 14:55 sa lansat hitul tara in care eram.Este o melodie putin mai trista dar eu cred ca caracterizeaza pe toti oamenii eu am creato.Deci pa pa
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
despre akugan
Persoane interesate
Arhivă blog
►
2011
(1)
►
martie
(1)
▼
2010
(5)
▼
noiembrie
(1)
Piesa noua ''Tara in care eram,,
►
iunie
(1)
►
mai
(3)
Despre mine
robytzu30
Vizualizați profilul meu complet
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu